O autorze
Marcin Najman. W boksie zawodowym stoczył 17 walk z czego 13 wygrał (w tym 9 przed czasem) . W 2008 roku był pretendentem do tytułu Międzynarodowego Mistrza Polski Kategorii ciężkiej.
Bral udział w najgłośniejszych walkach mma w naszym kraju, miedzy innymi z Mariuszem Pudzianowskim. W formule mma nie odniósł jednak sukcesu. Przez lata był jednym z najbliższych przyjaciół Jerzego Kuleja. Skończył Liceum Muzyczne oraz Akademie pedagogiczna na wydziale Wychowanie Artystyczne. Choc do obrony pracy magisterskiej nie przystąpił. Słynie z ciętego języka i bezkompromisowości, co przysparza mu wielu antagonistów. Jest publicystą sportowym w telewizji Orange Sport gdzie w raz z aktorem Jackiem Lenartowiczem prowadzi program Fun Raport.

Piękne wspomnienia

Od mojej ostatniej wygranej walki minęły dwa dni, i to tyle jeśli chodzi o odpoczynek.

Pomimo iż nie byłem przygotowany na sto procent, co pokazywała chociażby moja waga, to udało mi się pokonać Mistrza Bośni i Hercegowiny. Walczyło mi się dużo lepiej niż podczas czerwcowej walki w Oświęcimiu, którą również rozstrzygnąłem na swoją korzyść.


Wniosek taki, że na swoim podwórku, czyli w boksie, nie jeden jeszcze może sobie na mnie zęby połamać. Do boksu wrócę jednak w roli zawodnika tylko na
walkę z Saleta bądź ewentualnie z Jurkiewiczem, Jurkowskim, czy jak tam na niego wołają.

Jeżeli wymiękną to już nie walczę. Obecnie zabieram się do debiutu literackiego, a dokładnie do pisania wspomnień o mojej pięknej przyjaźni z Jerzym Kulejem. Myślę, że to mój obowiązek, by wspomnienie o tym wspaniałym sportowcu i człowieku, było wiecznie pielęgnowane. Jerzy Kulej zasłużył na to całym swoim życiem. Obecnie napisane mam już cztery rozdziały, do końca stycznia będzie całość. Premiera w maju. Także już dziś zapraszam do lektury. Marcin Najman
Trwa ładowanie komentarzy...