O autorze
Marcin Najman. W boksie zawodowym stoczył 17 walk z czego 13 wygrał (w tym 9 przed czasem) . W 2008 roku był pretendentem do tytułu Międzynarodowego Mistrza Polski Kategorii ciężkiej.
Bral udział w najgłośniejszych walkach mma w naszym kraju, miedzy innymi z Mariuszem Pudzianowskim. W formule mma nie odniósł jednak sukcesu. Przez lata był jednym z najbliższych przyjaciół Jerzego Kuleja. Skończył Liceum Muzyczne oraz Akademie pedagogiczna na wydziale Wychowanie Artystyczne. Choc do obrony pracy magisterskiej nie przystąpił. Słynie z ciętego języka i bezkompromisowości, co przysparza mu wielu antagonistów. Jest publicystą sportowym w telewizji Orange Sport gdzie w raz z aktorem Jackiem Lenartowiczem prowadzi program Fun Raport.

Nie pamięta wół jak cielęciem był

Ostatnio porażony zostałem wypowiedzią jednego z szefów KSW, Maćka Kawulskiego, który prywatnie jest całkiem sympatycznym gościem. Jednak z biegiem czasu, najwyraźniej popada w coraz bardziej bufonowaty stan umysłu.

Oznajmił jednemu z popularnych dzienników, że Andrzej Gołota jest stary i nie umie się bić. Wow! Gdybym go nie znał, pomyślałbym, że wypowiada się panienka dopiero co rzucona przez chłopaka. Otóż od dawna szefowie KSW zabiegali o to, by najsłynniejszy polski bokser wystąpił stoczył na ich gali, tyle że Gołota, Kawulskiego olał, a za to ten zmieszał go z błotem.


A jeszcze przed kilkoma laty bylem świadkiem, jak szefowie KSW, stremowani, zapraszali Andrzeja Gołotę na ich gale, a jeszcze parę miesiecy temu Kawulski opowiadał w telewizji jak w znakomitej formie jest Andrzej Gołota, a było to po tym, jak Andrew zlał na sparingu bokserskim ich mistrzunia Błachowicza.

Maciej Kawulski najwyraźniej zapomniał, że jeszcze przed kilkoma laty by porozmawiać z Pudzianem musiałem mu dać do niego numer, zapomniał jednak przede wszystkim, że wypowiadając się na temat Andrzeja Gołoty mówi o największej obok Jerzego Kuleja, polskiej legendzie pięściarstwa, zapomniał również, że Andrzej Gołota wygrał dwie walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • KSW
Trwa ładowanie komentarzy...