O autorze
Marcin Najman. W boksie zawodowym stoczył 17 walk z czego 13 wygrał (w tym 9 przed czasem) . W 2008 roku był pretendentem do tytułu Międzynarodowego Mistrza Polski Kategorii ciężkiej.
Bral udział w najgłośniejszych walkach mma w naszym kraju, miedzy innymi z Mariuszem Pudzianowskim. W formule mma nie odniósł jednak sukcesu. Przez lata był jednym z najbliższych przyjaciół Jerzego Kuleja. Skończył Liceum Muzyczne oraz Akademie pedagogiczna na wydziale Wychowanie Artystyczne. Choc do obrony pracy magisterskiej nie przystąpił. Słynie z ciętego języka i bezkompromisowości, co przysparza mu wielu antagonistów. Jest publicystą sportowym w telewizji Orange Sport gdzie w raz z aktorem Jackiem Lenartowiczem prowadzi program Fun Raport.

Ubój rytualny

Uboj rytualny to wielkie cierpienie zwierząt, które w pełnej świadomości wykrwawiają się od kilku sekund do nawet kilkudziesięciu minut.

To jednoznacznie przedstawiają badania, chociażby Komisji Europejskiej. Zobaczyłem taki ubój w internecie i wiem już, że tu nie potrzeba żadnych badań, wystarczy zobaczyć, to po prostu barbarzyństwo. Czym zatem tłumaczyć tak dużą ilość zwolenników?

Jeśli chodzi o polskich rolników-zwolenników, to wstyd mi za nich, dla paru złotych potrafią znęcać się nad żywymi istotami, które ból odczuwają tak jak ludzie.

Jesli chodzi zaś o społeczność żydowską, to ciężko mi zrozumieć, jak naród, który przeszedł tak wiele cierpień w II wojnie światowej, bez żadnego wspołczucia potrafi zadawać cierpienie zwierzętom.

Przekonany jestem, że ten kto nie potrafi współczuć zwierzęciu, nie będzie również umiał współczuć człowiekowi.

Jak dobrze, że w Polsce jest już to zakazane.

Marcin Najman
Trwa ładowanie komentarzy...