O autorze
Marcin Najman. W boksie zawodowym stoczył 17 walk z czego 13 wygrał (w tym 9 przed czasem) . W 2008 roku był pretendentem do tytułu Międzynarodowego Mistrza Polski Kategorii ciężkiej.
Bral udział w najgłośniejszych walkach mma w naszym kraju, miedzy innymi z Mariuszem Pudzianowskim. W formule mma nie odniósł jednak sukcesu. Przez lata był jednym z najbliższych przyjaciół Jerzego Kuleja. Skończył Liceum Muzyczne oraz Akademie pedagogiczna na wydziale Wychowanie Artystyczne. Choc do obrony pracy magisterskiej nie przystąpił. Słynie z ciętego języka i bezkompromisowości, co przysparza mu wielu antagonistów. Jest publicystą sportowym w telewizji Orange Sport gdzie w raz z aktorem Jackiem Lenartowiczem prowadzi program Fun Raport.

Tomasz Adamek kończy karierę

Tomasz Adamek "Góral" zapowiedział zakończenie bokserskiej kariery w 2014 roku.

Adamek wskazał termin swojego przejścia na bokserską emeryturę. "Szanuję zdrowie i nie zmieniam planów na 2014 rok. Liczę, że w 2014 roku zakończę udanie karierę boksera zawodowego. Lata lecą, nie zamierzam służyć za worek treningowy w ringu do emerytury" - napisał na swoim blogu.


Tomek podjął bardzo mądrą decyzję. Jest najbardziej utytułowanym polskim bokserem. Podejmie jeszcze jedną próbę wywalczenia mistrza świata w przyszłym roku. Jednak bez względu na to, czy mu się uda, czy nie, zakończy w odpowiednim momencie. Szkoda zdrowia na boks w wieku, w którym traci się naturalnie szybkość. Tym bardziej, że ta szybkość była zawsze głównym atutem Adamka.
Trwa ładowanie komentarzy...